10 METŲ GIMTADIENINĖ AKCIJA!
2017-09-07 09:07:27

Pasirašykite sutartį per rugsėjo mėnesį ir gaukite 10 % nuolaidą visiems metams!

Vadinasi "Namų darželį" pilną dieną lankykite tik už 245 Eur (vaikai nuo 3 metų) arba už 270 Eur (vaikai nuo 2 iki 3 metų, bei priešmokyklinukai) mėnesiui.

Į šią kainą įskaičiuotas ugdymas, veiklos, priemonės bei žaidimai saugioje aplinkoje bei profesionalių pedagogų apsuptyje, gardus, ekologiškas bei vietoje gaminamas maistas 3 kartus per dieną! Taip pat ruošiame ir priešmokyklinukus pirmai klasei! Į šią paskaičiuotą sumą jau įeina Vilniaus miesto savivaldybės 100 Eur kompensacija (kompensacija išmokama 11 mėnesių).

Paskubėkite, nes tokios galimybės būna tik kas 10 metų! :)
Dėl vietų darželiuose teiraukitės telefonu 860301202 arba el. paštu admin@ugdymoprojektai.lt.

Siekiame, kad vaikas galėtų būti vaiku ir turėtų tikrą vaikystę, todėl su meile kuriame namus tikriems dalykams, tikrai vaikystei...

„Namų darželiai“ - tai 2007 m. duris atvėrę du privatūs darželiai Vilniuje, įsikūrę Jeruzalės ir Fabijoniškių mikrorajonuose. Darželiai Vilniuje laukia vaikų nuo 2 metukų.

Mūsų privatūs vaikų darželiai išsiskiria savo holistiniu požiūriu į žmogųį ugdymą integruojamais humanistiniais pedagogikos principais. Nors turime atskirą valdorfo grupę, šios pedagogikos principai taikomi ir kitose darželio grupėse. Mūsų prioritetas yra tikrieji vaiko poreikiai.

Nenaudojame sintetikos, plastiko - dirbame tik su natūraliomis priemonėmis, vyrauja medis bei kitos natūralios medžiagos. Vietoje gaminame ekologišką, su meile bei šiluma ruoštą maistą. Su vaikais kasdien dirba daugiau kaip 20 kompetetingų pedagogų, puikiai išmanančių savo darbą bei nuolat besitobulinančių ne tik savo darbinėje srityje, bet ir psichologijos, sveikos gyvensenos ir kitose.

Mūsų misija: Augame kartu su vaiku, padėdami jam tapti Žmogumi: autentišku, doru, kūrybingu, laimingu.

Mūsų vizija: Siekiame būti organizacija, kuri augina sąmoningą ir harmoningą Žmogų.

Kviečiame susipažinti gyvai :)

Kontaktus bei nuorodas, kur tiksliai yra kiekvienas mūsų darželis Vilniuje, galite rasti ČIA.