Šeimos popietėlės
2018-01-04 16:23:52

Mamos ir tėčiai,

„Namų darželis“ JUS vėl kviečia į "Šeimos popietėlę" su vaikais! Gaminsime kažką nuostabaus kartu su savo mažaisiais, sudėsime visą meilę, šilumą ir būvimo kartu džiaugsmą. Visos veiklos, kurias turite galimybę išbandyti popietėlių metu, tai veiklos, kuriomis užsiima mūsų darželius lankantys vaikai! Tad išgyvenkite kartu šias akimirkas ir patirkite tą nuostabų kūrimo džiaugsmą!

DVI DATOS IR DVI VIETOS!

1. Sausio 24 d. 17 val. Jeruzalės "Namų darželyje" Pievų g. 4. Dirbsime su natūraliu bičių vašku.
Kai už lango paspaudžia šaltukas, savo veikloms darželyje su didžiausiu džiaugsmu naudojame tikrą bičių vašką. Lipdant iš jo galime pajusti nepakartojamą aromatą, rankų šilumą ir savotišką meditaciją. Labai rekomenduojame mamoms ir tėčiams, nes nuo bičių vaško rankos tampa tokios švelnios ir glotnios, kad net brangiausia pasaulyje kosmetika nesukuria tokių stebuklų :)

2. Sausio 25 d. 17 val. Fabijoniškių "Namų darželyje" Fabijoniškių g. 30. Velsime vilną.
Vilnelė minkšta, maloni ir turi savitą kvapą. Vaikai labai mėgsta velti, nes vilna jauki, primena mamą ir šiltus namus. Žaislai veltinukai labai mieli... Kviečiame jus ir jūsų vaikučius susipažinti artimiau su vilna ir pažiūrėti, kas iš to išeis :)

Priemonėmis rūpintis nereikia - viską duosime mes! Svarbiausia atsinešti gerą nuotaiką! :)
Prie arbatos puodelio pakalbėsime apie vaikų ugdymą, pasidalysime patirtimi.

Trukmė – 1 val.
Kaina mamai ir vaikui – 5 eur (su dviem vaikais - 7 eur, dviem suaugusiems su dviem vaikais - 9 eur).

Būtina iš anksto registruotis!

>>>  REGISTRACIJA ČIA  <<<

© 2013-2018 Namų darželis. Visos teisės saugomos įstatymo.