Fabijoniškių Namų darželyje

Auklėtoja Justina Veržinskaja

Vaikystė - tai be galo jautrus, svarbus bei daug lemiantis žmogaus gyvenimo etapas. Mažas žmogutis per pirmus 6 savo gyvenimo metus išgyvena vienus iš svarbiausių savo gyvenimo akimirkų: pirmi žengti žingsniai, pieniniai dantukai, pirmi žodžiai, pirmi darželio draugai, simpatijos, vaikiški konfliktai ir nesėkmės, pirmos baimės...

Mes suaugę esame atsakingi už tai, kad mažieji augtų saugioje aplinkoje, kurioje jie galėtų visą tai patirti, o mes tuo pačiu galime išmokti to vaikiško sugebėjimo džiaugtis paprastais mažais dalykais, kurie sukelia plačiausias vaikų šypsenas.

Labai džiaugiuosi atradusi „Namų darželį“. Esu dirbusi su mokyklinio amžiaus vaikais, su paaugliais, tačiau save atradau dirbdama su darželinukais. Čia jaučiuosi galinti duoti daug šilumos, pozityvumo, žinių bei saugumo, kurių prireikia mažiesiems. Pati sau esu labai reikli ir stengiuosi būti pavyzdžiu mažiesiems draugams. Esu humanistinės psichologijos šalininkė, mano manymu, kiekvienas žmogus turi savyje daug unikalumo ir gerumo, tik tam atrasti reikia tinkamos skatinančios aplinkos, būtent tai ir stengiuosi daryti darželyje - kurti vaikams saugią, šiltą aplinką, kurioje būtų smagu tyrinėti ir išmokti. O aš mokausi kartu su jais :)

Auklėtoja Laima Tulabaitė-Malijonienė

Visada maniau, kad vaikai - tai brangiausia, ką turime, dėl ko gyvename, dėl ko šypsomės ir verkiame. Dėl jų visada turime ką apkabinti, priglausti ir mylėti.. Šiuo džiaugsmu kartu su tėveliais galiu pasidalinti ir aš. Darbas su vaikais man atveria visas galimybes augti, tobulėti ir prisiminti, kaip reikia džiaugtis mažais ir paprastais dalykais. Ir nors ne visada būna lengva, visas klaidas ir nesėkmes atperka vaikų šypsenos, apkabinimas ir šnabždesys į ausį „Aš tave myliu...“ :)

Auklėtoja Audronė Jautakienė

Pagarba augančiam žmogui – tokia nuostata vadovaujuosi būdama su vaikais. Manau, kad svarbu jiems netrukdyti patirti ir pažinti. Suteikti pagalbą tada, kai jos iš tiesų reikia. Leisti patiems priimti sprendimus. Įsiklausyti į kiekvieną vaiką ir suprasti, ką jis nori pasakyti. Tai nėra taip paprasta.

Per dieną mūsų namuose – grupėje įvyksta tiek daug visko... Mes kartu su vaikais kuriame savo dieną vis kitokią. Tai procesas, pilnas atradimų. Jis tiesiog įtraukia. Man labai įdomu.

Auklėtoja Rimgailė Ivaškevičiūtė

Su vaikais dirbu 13 metų.

Gyvenu vedama širdies, nes ji niekada neklysta. Taip atradau „Namu darželį", kuriame darbas - lyg namai, o namuose - šeima. Šeimoje - mokykla ir augimas.

Kuriame bendruomenę, kurioje kiekvenas išgirstas savo eiškojime ir abejonėse. Kartu lengviau augti meilėje.

Auklėtoja Egidija Janovskienė

Savo svajonių darbą visada įsivaizduodavau su vaikais. Todėl gera dirbti čia, nes galiu būti tarp vaikų, padėti jiems augti, pažinti ir kartu patirti atradimo džiaugsmą.

Labai įdomu stebėti žaidžiančius vaikus, nes tai yra tarsi langas į vaiko pasaulį. Pasaulį - kupiną paslapčių, atradimų ir svajonių.

Auklėtoja Ana Žemaitienė

Auklėtojos darbe mane žavi tai, kad jis neapsiriboja vien priežiūra, kurios augantiems vaikams reikia vis mažiau, o net atvirkščiai – tai tikslingas jų savarankiškumo ugdymas, akcentuojant vertybes bei emocinį intelektą. Vaikystė – nuostabus metas, tad negalima apsieiti be žaidimų, kūrybinių darbų bei darbelių, aplinkos tyrinėjimo ir pažinimo.

Šokių mokytoja Rūta Krivickaitė

Šokti pradėjau nuo ketverių metų. Laisvalaikiu šoku argentinietišką tango, liaudies šokius.

Su vaikais dirbu nuo pirmojo studijų kurso. Teko vesti šokių būrelius mokyklose ir darželiuose. Stengiuosi vaikams šokį pateikti kuo įdomiau: per žaidimą, lavinimosi pratimus ir kt.

Labai džiaugiuosi turėdama galimybę padirbėti su „Namų darželio“ vaikučiais. Apšilimui taikysime choreografinius pratimus, taikysime saviraišką judesiu.Vaikai ne tik judės, bet ir ugdys savo klausos, ritmiškumo įgūdžius. Kartu smagiai leisime laiką.

Dailės ir technologijų mokytojas Kęstutis Kriaučionis

Sveiki!

Esu dailės ir technologijų mokytojas. Tvirtai žinau, kad kūryba, naujų idėjų paieškos bei jų realizavimas yra didžiausia mano aistra ir viena iš gyvenimo prasmių. O noras perduoti sukauptas žinias vaikams paskatino mane pasirinkti dailės studijas Vilniaus pedagoginiame universitete. Po studijų dirbau Lietuvos ir Prancuzijos švietimo sistemose. Darbo metu įgijau organizacinės patirties, lankstumo, prisitaikymo prie įvairių situacijų, gebėjimo bendrauti su skirtingo amžiaus ir skirtingų kultūrų žmonėmis.

Didžiausią atramą ir kūrybinį polėkį randu gamtoje, muzikoje ir žmonėse, tai mane įkvepia ir moko harmonijos.