Jeruzalės Namų darželyje
Auklėtojos Rūta Jurienė ir Živilė Klebauskienė
 
Į „Namų darželį“ mudvi atėjom prieš  7 metus, kai jo kūrimo idėja dar tik sklandė ore.

Daug svajojom  ir ieškojom tiesos. Tas įdirbis davė stiprų impulsą visam gyvenimui. Artimai bendraudamos nuo pat pirmųjų veiklos dienų, einam vienu keliu ir jaučiam, kad pastangos brandina mus pačias ir duoda vaisių, dėl to norim augti toliau.

Kuriamos tradicijos, ritualai, atmosfera, vaikų ir tėvų nuotaikos – didžiausias turtas. Buvimas čia mums išties reiškia buvimą namie ir galimybę dar kartą išgyventi vaikystę.

 

 

Auklėtoja Aušra Puzelienė

Nuo mokyklos laikų svajojau dirbti darbą, kuris būtų susijęs su vaikais, nes vaikai man visada atrodydavo kažkas įdomaus, stebuklingo, tyro. Todėl pasirinkau ir baigiau psichologijos bakalauro ir magistro studijas, taip vienu žingsneliu priartėdama prie savo svajonės.

Nors pasigirti daugiamete darbo patirtimi su vaikais dar negaliu, tačiau teko darbuotis tiek su ikimokyklinio, tiek su mokyklinio amžiaus vaikais. Dirbdama supratau, jog būtent su ikimokyklinio amžiaus vaikais asmeniškai man darbas yra pats įdomiausias, priimtiniausias, bet kartu ir galbūt atsakingiausias. O atsakingas todėl, kad šio amžiaus vaikai yra kaip „tuščias lapas“, į kurį savo pavyzdžiu, elgesiu kiekvieną dieną įrašai kažką naujo.

Vaikai mokosi iš suaugusių (tėvų, auklėtojų) visko: empatijos, bendradarbiavimo, atsakingumo, pagarbos vienas kitam, sąžiningumo... Todėl visi vaiką supantys suaugę (o taip pat ir auklėtojos) turi stengtis rodyti vaikams vien teigiamą pavyzdį, kad kiekvieną kartą „tuščias lapas“ pildytųsi naujais teigiamais atradimais, potyriais bei vertybėmis.

 

Auklėtoja Irma Javaišienė

Baigiau Vilniaus Edukologijos Universitetą, dirbti pradėjau 1993m.

Manau, patirtį dirbti su vaikais turiu. Esu atsakinga, darbšti, sąžininga ir rimtai į darbą žiūrinti pedagogė. Sugebu sau kelti tikslus ir jų siekti. Savo planus stengiuosi įgyvendinti  laiku. Vertinu paprastumą, žmogiškumą ir atvirumą bendraujant. Nepatinka skubantys žmonės.

 

 

 

 

 

Auklėtoja Justina Lelėnaitė

,,Namų darželyje“ dirbu dar neilgai, tačiau labai pamilau darbą jame. Nuo pirmosios darbo dienos supratau, jog mano vieta yra čia. Čia jaučiuosi lyg namuose, kuriuose jauku ir gera.

Mažiesiems draugams stengiuosi būti teisingu pavyzdžiu. Vaiko auklėjimas man yra be galo svarbus, daug atsakomybės bei meilės reikalaujantis darbas.

Didžiausią dėmesį skiriu saugumui, fizinei, psichinei ir emocinei aplinkai, kurioje vaikas praleidžia visą dieną. Čia mes augame ir mokomės vieni iš kitų.

 

 

Auklėtoja Rasa Saulienė

Jei būčiau vaikas, norėčiau lankyti „Namų darželį”, tačiau nesu, todėl šalia logopedinio darbo  šiame darželyje, pasirinkau dar ir auklėtojos darbą. Vis noriu būti arčiau jūsų.

Jau trisdešimt metų dirbu pedagoginį darbą. Pirminė pedagoginio darbo patirtis – auklėtojos darbas vaikų darželyje. Baigusi specialiosios pedagogikos studijas dirbau surdopedagoge su vaikais, turinčiais klausos sutrikimą, specialiąja pedagoge – su vaikais, turinčiais intelekto sutrikimą ir jau vienuolika metų dirbu logopede su ikimokyklinio, priešmokyklinio bei mokyklinio amžiaus vaikais.

Domiuosi pedagogika, psichologija, filosofija, teologija. Vertinu pagarbų santykį su žmogumi nuo pirmųjų jo gyvenimo žingsnių, nestereotipinį kritinį mąstymą, empatinius gebėjimus, kūrybiškumą. Manau, kad vertybės, kurias puoselėju, kartu su profesinėmis žiniomis, patirtimi, lemia sėkmę darbe su vaikais.

 

Auklėtoja Vaiva Pikūnienė

Nuo mažens patikdavo žaisti darželio auklėtoją ir visada svajojau ja tapti.   

Mano darbas su vaikais prasidėjo dar paauglystėje, kai padėdavau priźiūrėti mažuosius. Pajutau, kad negaliu praeiti pro vaikus jų neužkalbinus, jiems nenusišypsojus.

Taigi šį darbą pasirinkau neatsitiktinai, nes būti tarp vaikų man yra didžiulė laimė.

 

 

 

 

 

Auklėtoja Daiva Klimienė

Viena iš žmogaus laimės sąlygų - rasti savo pašaukimą. Visi turime tam tikrą prigimtį. Vaikystėje svajojau užaugusi dirbti su vaikais. Esu laiminga, nes mano svajonė išsipildė. Žinau ir suvokiu, ką noriu ir turiu veikti gyvenime, kaip realizuoti save. Esu ugdytoja, auklėtoja, mokytoja, kuriai svarbi vaikystė, vaiko jausmai, emocijos, žaidimai. Kiekvieną dieną mėgaujuosi buvimu su vaikais. Gyvenu savo mažųjų auklėtinių atradimais ir pasiekimais. 

 

 

 

 

 

 

Auklėtoja Akvilė Bartkutė

Tik dirbdama darželyje suvokiau, kokia tai didelė dovana - darbas su vaikais.

Gyventi, stebėtis, žaisti, mokytis, pamatyti stebuklus, kurti, džiaugtis galime tik greta vaikų ir kartu su jais. Atrasti atsakymus į kebliausius gyvenimo klausimus, pasisemti išminties daug dažniau galime iš šių, didelių dalykų saugotojų, vaikų.  Jie netiesiogiai duoda užuominas ir nuorodas ką, kaip ir kada daryti. Esu tiek laiminga, kiek galiu mylėti, dalintis, augti ir būti apdovanojama vaikų šypsenomis.

Todėl ir buvimas čia, kartu su vaikais, daro mano būtį prasmingesne.

 

 

 

Šokių mokytoja Rūta Krivickaitė

Šokti pradėjau nuo ketverių metų. Laisvalaikiu šoku argentinietišką tango, liaudies šokius.

Su vaikais dirbu nuo pirmojo studijų kurso. Teko vesti šokių būrelius mokyklose ir darželiuose. Stengiuosi vaikams šokį pateikti kuo įdomiau: per žaidimą, lavinimosi pratimus ir kt.

Labai džiaugiuosi turėdama galimybę padirbėti su „Namų darželio“ vaikučiais. Apšilimui taikysime choreografinius pratimus, taikysime saviraišką judesiu.Vaikai ne tik judės, bet ir ugdys savo klausos, ritmiškumo įgūdžius. Kartu smagiai leisime laiką.

 


 

Dailės ir technologijų mokytojas Kęstutis Kriaučionis

Sveiki!

Esu dailės ir technologijų mokytojas. Tvirtai žinau, kad kūryba, naujų idėjų paieškos bei jų realizavimas yra didžiausia mano aistra ir viena iš gyvenimo prasmių. O noras perduoti sukauptas žinias vaikams paskatino mane pasirinkti dailės studijas Vilniaus pedagoginiame universitete. Po studijų dirbau Lietuvos ir Prancuzijos švietimo sistemose. Darbo metu įgijau organizacinės patirties, lankstumo, prisitaikymo prie įvairių situacijų, gebėjimo bendrauti su skirtingo amžiaus ir skirtingų kultūrų žmonėmis.

Didžiausią atramą ir kūrybinį polėkį randu gamtoje, muzikoje ir žmonėse, tai mane įkvepia ir moko harmonijos. 

Kontaktai:
Mus rasite:

Fabijoniškių g. 30 ir Pievų g. 4, Vilnius (VšĮ „Namų darželis“).
Tel. registracijai ir pasiteiravimui: 8 603 01202.
El. paštas: admin@ugdymoprojektai.lt.

Skambinkite, rašykite mums dėl individualaus susitikimo. Lauksime svečiuose!
© 2013-2017 Namų darželis. Visos teisės saugomos įstatymo.