Kontaktai

Mūsų privatūs darželiai Vilniuje yra šiais adresais: Fabijoniškių g. 30 bei Pievų g. 4 (Jeruzalė).

Privatus vaikų darželis - "Namų darželis" Jeruzalėje (Pievų g. 4). Kaip rasti:
Važiuokite Jeruzalės gatve, pravažiuojate „Iki“ (dešinėje) parduotuvę ir už jos šviesoforu valdomoje sankryžoje (paskutinėje prieš  Santariškių žiedą) sukite į kairę, į Mokyklos gatvę. Pravažiuokite dešinėje pusėje esančią Jeruzalės mokyklą. Už kelių šimtrų metrų nuo mokyklos, dešinėje kelio pusėje, neprivažiavus posūkio į „Skulptūrų parką“, matysite „Namų darželio“ iškabą (2-as namas prieš Mokyklos g. sankryžą su Miežių g.). Mokyklos g. parkuokitės priešingoje, kairėje, kelio pusėje, po to pro vartelius su mūsų iškaba įeikite į kiemą. Pagrindinis įėjimas į "Namų darželį" bus apėjus namą iš dešinės pusės.
Privažiuoti galima ir iš kitos pusės, Baltupio gatvės, sekant nuorodą „Skulptūrų parkas“.

Privatus vaikų darželis - "Namų darželis" Fabijoniškėse (Fabijoniškių g. 30). Kaip rasti:
Važiuokite Fabijoniškių gatve, “IKI” parduotuvė Jums lieka už nugaros, kairėje pusėje. Iki Fabijoniškių-Ateities gatvių sankryžos likus keliasdešimčiai metrų, dešinėje tolumoje matysite “Impuls” sporto klubą, o kairėje – kelių aukštų rudą  pastatą su pirmame aukšte įsikūrusia kavine “Vis-à-Vis” (Fabijoniškių g. 96), o ant kavinės tvoros pamatysite mūsų darželio nuorodą. Sukite į kairę prieš šį pastatą, čia arba gatvėje, leistinoje vietoje, pasistatykite automobilį. Praėję pro kotedžus bei gyvenamąjį namą, gilumoje pamatysite du nuosavus 2 a. namus dekoruotus medžiu – "Namų darželis" įsikūręs dešiniame iš jų. Ant vartelių matysite "Namų darželio" iškabą.

VŠĮ "Namų darželis"
Įmonės kodas 300883820