Žibintai

Kur buvo žibintininkas, aš galiu pasakyti pagal jo pėdsaką, kurį jis paliko už savęs..

Ši šventė švenčiama tamsiuoju metų laiku, lapkritį, kai visiškai mažai saulės šviesos, dažnai lyja lietūs, nesigirdi paukščių balsų, darosi liūdna. Žibintų švente norime uždegti mažytę ugnelę širdyje, šeimoje, namuose, mažą saulę mūsų viduje.

Žemėje nyksta visos gyvybės apraiškos: saulės šviesa, šiluma, žaluma. Lapai nukrinta ant žemės, imamas derlius. Visa, kas vasaros buvo užgyventa, pareina į mūsų namus. Plačiąja prasme - saulės šviesa transformuojasi į vidinę žmogaus šviesą, kurios išdava – aktyvus žmogaus "Aš".

Tai laikas, kai priimami sprendimai, geriau galima susikaupti mokymuisi, turime vidinės drąsos veikti. Sėklos lieka žemėje, ir visa, kas gyva buvo virš žemės, dabar tampa gyva po žeme, ateina požemių laikas. Požemio elementariosios būtybės yra nykštukai. Giliai po žeme glūdi brangakmeniai. Akmuo, brangakmeniai yra pati tankiausia materijos forma. Danguje kiekviena iš septynių planetų turi savo atspindį po žeme, atitinkamą brangakmenį.

Šiuo metu, ant metų stalo atsiranda akmenys, kelmai, brangakmeniai, nykštukai. Žaidžiami nykštukų žaidimai.

Žibintų šventės vakarą gerasis žibintininkas keliauja tamsiomis gatvėmis ir apšviečia kelią neryžtingai einantiems tamsoje. Pastebėjęs didesnį būrį žmonių netgi uždega jiems laužą, kad galėtų pabūti drauge, sušilti ir pasidalinti savo vidinę šviesa su tais, kam to labiausiai reikia. Šis žmogus apšviečia mums kelią, pastiprina, tuomet patys galime nešti savo pačių šviesą ir dalintis ja su kitais.

Kai sugebėsime matyti savyje ir kituose žibintininkus, mes niekada nebekeliausime vieni..

Kontaktai:
Mus rasite:

Fabijoniškių g. 30 ir Pievų g. 4, Vilnius (VšĮ „Namų darželis“).
Tel. registracijai ir pasiteiravimui: 8 603 01202.
El. paštas: admin@ugdymoprojektai.lt.

Skambinkite, rašykite mums dėl individualaus susitikimo. Lauksime svečiuose!
© 2013-2018 Namų darželis. Visos teisės saugomos įstatymo.